Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy ktoś brał już udział w kursie kelnerskim w stolicy?

01-16-2017, 11:12 AM
Post: #1
Czy ktoś brał już udział w kursie kelnerskim w stolicy?
Chciałbym poznać opinie osób, które miały okazję spróbować swoich sił w branży kelnerskiej, czy to ciężki fach. Znajomy idzie na kurs kelnerski i próbuje mnie namówić. Niby to nic trudnego, ale obawiam się, czy podołam, w końcu klienci są różni i ostatecznie trzeba umieć się z nimi obchodzić. Napiszcie jak to wygląda w praktyce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-16-2017, 01:20 PM
Post: #2
Czy ktoś brał już udział w kursie kelnerskim w stolicy?
W praktyce wyglada to tak, żę ja zdecydowanie bardziej wolę być obsługiwaną niż obsługiwać, więc za wiele pomóc nie mogę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-16-2017, 02:00 PM
Post: #3
Czy ktoś brał już udział w kursie kelnerskim w stolicy?
Heheh, no ja też wolę siedziec przy stoliku, a o kursach słyszałam, ze są bardzo fajne i bardzo szybko można się na nich nauczyć prawidłowego postępowania z klientem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-16-2017, 03:39 PM
Post: #4
Czy ktoś brał już udział w kursie kelnerskim w stolicy?
Szczerze przyznam właśnie tego oczekuje od takich kursów. Język angielski znam doskonale, więc nie musze się martwić o samą komunikacje, bardziej o podejście do niej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-16-2017, 04:32 PM
Post: #5
Czy ktoś brał już udział w kursie kelnerskim w stolicy?
Jeśli chodzi o kursy kelnerskie to polecam ten http://www.sp.szkolymydlowskiej.pl/stref...erski.html, prowadzony przez doświadczoną kadrę. To są prawdziwe kursy kelnerskie Warszawa jako euroepsjkie miasto musi być gotowa do profesjonalnej obsługi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-16-2017, 07:07 PM
Post: #6
Czy ktoś brał już udział w kursie kelnerskim w stolicy?
Jak każda stolica na naszym kontynencie. Szkoły BM są dobrze przygotowane do takiego działania, bo mają zarówno dobry plan nauki, jak i kadrę specjalistów, a to podstawa przy nauczaniu zarówno starszych, jak i młodszych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS