Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy da się wynająć autobus w Pile?

03-28-2017, 11:28 AM
Post: #1
Czy da się wynająć autobus w Pile?
Siemka! Potrzebuje autobusu. Wiem, że sprawa może jest absurdalna na pierwszy rzut oka, ale się da może wynająć autobus? To jest bardzo ważna sprawa i potrzebuję się dowiedzieć jak mam to zrobić, żeby dojechać grupą ludzi w pewne miejsce
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-28-2017, 02:00 PM
Post: #2
Czy da się wynająć autobus w Pile?
Ale to wcale nie jest absurdalna sprawa. Takie rzeczy się przecież, wynajmuje się autobusy. Trzeba tylko wiedzieć gdzie to zrobić i tyle, raczej problemu z tym nie powinno być. Poszperaj sobie i popatrz do roóżnych miejsc, a na pewno Ci się uda to zrobić Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-28-2017, 02:57 PM
Post: #3
Czy da się wynająć autobus w Pile?
A ja Ci od razu linkiem zarzucę. Wejdź na stronę http://www.krajan.info.pl/oferta/wynajem...-pila.html i sobie zobaczysz jak to wygląda dokładnie a jeśli chodzi o wynajem autobusów Piła dobrze wygląda i będziesz zadowolony Smile Od razu będziesz miał do dyspozycji autobus i będziesz mógł sobie nim jeździć do woli gdzie tam chcesz Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-28-2017, 03:25 PM
Post: #4
Czy da się wynająć autobus w Pile?
Dzięuę w takim razie za pomocą Waszą i mam nadzieję, że rzeczywiście za chwilę będę mógł korzystać z autobusu i dojechać z moją ekpią całą na miejsce bez żadnych więcej problemów
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS