Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co z tymi długami??

05-31-2016, 01:10 PM
Post: #1
Co z tymi długami??
Cześć. Znacie ten scenariusz? Pożyczacie pieniądze innym ludziom i z nadzieję oczekujecie, aż w końcu oddadzą.. cóż, ja się właśnie znalazłem w takiej sytuacji. Pożyczyłem spore pieniądze swojemu wspólnikowi, następnie pokłóciliśmy się i teraz mam problemy z tym, by wyegzekwować długi. Pomyślałem, że chyba już czas, żeby pójść do jakieś firmy, która by się tym zajęła i ściągnęła moje długi. Co o tym myślicie? Dobry pomysł?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-31-2016, 03:01 PM
Post: #2
Co z tymi długami??
Tiaa.. dłużnicy i windykacja stara historia, która niestety ma często miejsce. Według mnie jak najbardziej powinieneś pójść do firmy i ściągnąć dług. Nie ma co popuścić u kogoś, kto wisi Ci duże pieniądze. Dobra firma windykacyjna jest spokojnie w stanie ściągnąć długi i będziesz miał też w końcu problem z głowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-31-2016, 04:16 PM
Post: #3
Co z tymi długami??
A możesz mi podać namiary na jakąś firmę, albo w ogóle przedstawić jak wygląda taka procedura odzyskiwania długów?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-31-2016, 05:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-05-2016 12:56 AM przez nowoczesna.)
Post: #4
Co z tymi długami??
Trzymaj, pod tym linkiem poczytasz i dowiesz się jak odzyskać dług: vindicat.pl/faq/jak-odzyskac-dlug/ możesz również nawiązać kontakt z firmą Vindicat, która bardzo profesjonalnie zajmuje się świadczeniem usług windykacyjnych. Myślę, że z całą pewnością są w stanie Ci pomóc. Szczególnie, że naprawdę mają spore doświadczenie w tym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-31-2016, 07:10 PM
Post: #5
Co z tymi długami??
Dzięki, myślę, że to jedyne rozsądne wyjście, by się do nich zgłosić. Powoli już przestaje wierzyć, że odzyskam swoje pieniądze polubownie i wiem, że mój były wspólnik nie traktuje już mnie poważnie, więc mam zamiar mu sprawić małą niespodziankę z tą firmą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-31-2016, 09:21 PM
Post: #6
Co z tymi długami??
No i prawidłowo. Nienawidzę jak inni naciągają mnie i potem jeszcze ociągają się z płaceniem zaległych długów. To jest po prostu niepoważne i tyle.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-31-2016, 09:47 PM
Post: #7
Co z tymi długami??
W dzisiejszych czasach coraz więcej osób potrafi kogoś wyrolować za pieniądze.. niestety sam się na tym boleśnie przekonałem, ponieważ mam długi po różnych osobach, którzy dotychczas byli moimi bliskimi znajomymi.. teraz ani nie mam znajomych ani swoich pieniędzy i nic nie wskazuje na to, aż mi ktoś odda moje pieniądze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS