Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co sądzicie o firmie Grupa TENSE z Poznania?

09-28-2017, 12:21 PM
Post: #1
Co sądzicie o firmie Grupa TENSE z Poznania?
Witam. Szukam sprawdzonej firmy, która zajmuje się profesjonalnym pozycjonowaniem stron internetowych. Chciałbym, żeby do mojej firmy trafiło więcej klientów własnie dzięki temu, iż moja witryna będzie pojawiała się na górze listy wyszukiwania w przeglądarce internetowej. Czy pozycjonowanie strony warto zlecić firmie Grupa TENSE z Poznania?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-28-2017, 01:49 PM
Post: #2
Co sądzicie o firmie Grupa TENSE z Poznania?
Ja uważam, ze zdecydowanie warto. Współpracuję z Grupą TENSE z Poznania już jakiś czas i uważam, że znakomicie wywiązuje się ona ze swoich zadań. Obecnie strona internetowa mojej firmy jest bardzo wysoko w wynikach wyszukiwania w Google, a wcześniej prawie w ogóle się nie pojawiała. Uważam, iż umiejętne pozycjonowanie stron to jeden z najlepszych i najtańszych sposobów na wypromowanie swojej marki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-28-2017, 02:17 PM
Post: #3
Co sądzicie o firmie Grupa TENSE z Poznania?
A skąd w ogóle dowiedziałeś się o tej firmie? Mnie zarekomendował ją kolega, który też ma własną firmę w mojej okolicy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-28-2017, 04:37 PM
Post: #4
Co sądzicie o firmie Grupa TENSE z Poznania?
Ja dowiedziałem się o tej firmie z Internetu. Znalazłem ją w sprawdzonej bazie firm z województwa wielkopolskiego, konkretnie pod linkiem http://www.pro-rec.pl/wizytowka-firmy/grupa-tense. Często korzystam z tej bazy, gdy pilnie poszukuję jakichs specjalistów do współpracy. Wszystkie firmy z tej bazy, z którymi do tej pory nawiązałem współpracę, okazały się solidne i rzetelne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-28-2017, 06:25 PM
Post: #5
Co sądzicie o firmie Grupa TENSE z Poznania?
Aha, w takim razie ja najprawdopodobniej również zdecyduje się na skorzystanie z usług Grupy TENSE. A co oprócz pozycjonowania stron firma ta ma w swojej ofercie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-28-2017, 07:03 PM
Post: #6
Co sądzicie o firmie Grupa TENSE z Poznania?
Z tego co się orientuję, w ofercie Grupy TENSE oprócz pozycjonowania stron znajduje się profesjonalne tworzenie kampanii linków sponsorowanych, tworzenie i modyfikacja stron internetowych, a także marketing społecznościowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS