Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co sądzicie o instalacji słonecznej?

06-07-2016, 04:38 PM
Post: #1
Co sądzicie o instalacji słonecznej?
Witam mam do was pytanie bardzo na czasie i bardzo aktualne: mianowicie co sądzicie o instalacji korzystająćej z energii słonecznej? będę wdzięczny za przytoczenie wszelkich pozytywnych doświadczeń z takimi instalacjami związanymi. wiem że instalacja PV może wygenerować spore oszczędności i daltego się tym interesuje
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-07-2016, 04:49 PM
Post: #2
Co sądzicie o instalacji słonecznej?
masz rację, bardzo dobrze robisz, nic tak nie pozwoli oszczędzić jak ogniwa układu fotowoltaicznego. tylko ważne jest aby skorzystać z usług dobrego inżyniera, na przykład firmy Foto Solar, bo wtedy masz pewność że wszystko jest przemyślane i że ta oszczędność jest zagwarantowana. Nie warto się ładować w jakiś tam amatorów, którzy jesszcze nigdy tak naprawde tego nie montowali. I tyle powiem od siebie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-07-2016, 06:12 PM
Post: #3
Co sądzicie o instalacji słonecznej?
Tak, dobór wykonawcy to jest podstawowa sprawa. Ja proponuję kupić ogniwa solarne najwyższej klasy, nie patrzeć na koszty i wtedy się będzie wiedziało na pewno, że ma się dobry produkt w ręce i oszczędny, a potem to już tylko kwestia instalacji...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-07-2016, 08:20 PM
Post: #4
Co sądzicie o instalacji słonecznej?
No tak , ale instalacja też jest ważna. Trzeba zawsze dobrze te ogniwa usytuować, tak żeby miały ekspozycję na promienie słoneczne, bez tego ani rusz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS