Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ciekawe projekty domów.

11-16-2016, 09:46 AM
Post: #1
Ciekawe projekty domów.
Szukam jakiejś inspiracji, może polecilibyście mi jakąś firmę, która wykonuje porządne i profesjonalne projekty domów? A jeśli nie, może jakąś technologię? Mam trochę środków finansowych i chcę je spożytkować w najlepszy sposób… Budowa domu wydaje mi się atrakcyjniejsza od budowy mieszkania. Niestety wymaga więcej namysłu…
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-16-2016, 11:48 AM
Post: #2
Ciekawe projekty domów.
Mi podobają się projekty nowoczesnych domów oszczędzających energię i polecam pójście w tym kierunku. Inwestycje energooszczędne bardziej się opłacają, bo jak już przychodzi do mieszkania i płacenia to odczuwasz sporą różnicę. Gdy lepiej gospodaruje się energią to mniej pieniędzy niepotrzebnie ucieka w powietrze…
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-16-2016, 12:08 PM
Post: #3
Ciekawe projekty domów.
Na pewno budowa domu jest atrakcyjniejsza, daje o wiele więcej swobody.Wink a samemu i tak się dobrze nie namyślisz, spróbuj poradzić się jakiejś dobrej firmy. Na przykład tutaj http://proekoart.biz/kontakt/ możesz skonsultować swoje wizje albo czymś się po prostu zainspirować… moja koleżanka zdecydowała się na ich projekt domu energooszczędnego i bardzo dobrze na tym wyszła. Też bym chętnie spróbowała, ale niestety jeszcze nie stać mnie na inwestycję we własny dom lub mieszkanie. Jestem na etapie zbierania.Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-16-2016, 02:18 PM
Post: #4
Ciekawe projekty domów.
ciekawe projekty, hmm. Chyba najlepiej jak są przede wszystkim praktyczne, niedrogie, estetyczne, dopiero potem następuje: ciekawe.Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-16-2016, 05:13 PM
Post: #5
Ciekawe projekty domów.
myślę, że pod hasłem „ciekawe” chodzi właśnie o to wszystko, ale jeszcze o to, by pomysł był niebanalny i nieszablonowy. Ja tam rozumiem intencje autora.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-16-2016, 05:25 PM
Post: #6
Ciekawe projekty domów.
ah, chyba, że tak. Mi się skojarzyły wariacje architektoniczne, jakieś domy w kształcie strusiego jaja i tak dalej.Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS