Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Chciałbym zamówić pranie tapicerki w Warszawie na Targówku

04-05-2017, 12:40 PM
Post: #1
Chciałbym zamówić pranie tapicerki w Warszawie na Targówku
Jak w pytaniu w temacie – chciałbym zamówić profesjonalne pranie tapicerki w Warszawie na Targówku. Mogę albo gdzieś podjechać w tej okolicy albo też zamówić, żeby firma dojechała do mnie, bez różnicy. Chodzi mi przede wszystkim o jak największą fachowość, bo chcę sprzedać auto i musi być wszystko idealnie, ale jeśli cena będzie przystępna, to też mnie ucieszy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2017, 02:33 PM
Post: #2
Chciałbym zamówić pranie tapicerki w Warszawie na Targówku
Nie znam niestety nikogo konkretnego, ale gratuluję decyzji :DJuż teraz po fakcie się dowiedziałam, że się to robi przed sprzedażom i można znacznie wyższą kwotę zaproponować…
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2017, 02:56 PM
Post: #3
Chciałbym zamówić pranie tapicerki w Warszawie na Targówku
Jeśli chodzi o pranie tapicerki w Warszawie na Targówku to mam spore doświadczenie bo prowadzę w tej okolicy komis samochodowy i często właśnie to jest podstawa zanim używane auto wystawię na sprzedaż.Już do tej pory współpracowałem z kilkoma, ale zdecydowanie najbardziej przekonałem się do tej - http://taniepranie.waw.pl/. Maja niezłe ceny i nowoczesne metody, a to chyba najważniejsze
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2017, 04:32 PM
Post: #4
Chciałbym zamówić pranie tapicerki w Warszawie na Targówku
OK, ci wyglądają nieźle i wydaje się, że podchodzą serio profesjonalnie i poważnie do tego prania tapicerki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS