Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aluminiowe rury do sprężonego powietrza.

02-17-2017, 01:54 PM
Post: #1
Aluminiowe rury do sprężonego powietrza.
Czy aluminiowe rury do sprężonego powietrza sprawdzają się w praktyce? Jakie są ich korzyści? Potrzebujemy nowego, indywidualnego rurociągu – no i przy okazji zastanawiam się jeszcze w jakiej firmie warto kupować takie rzeczy… będę wdzięczny za wszystkie fachowe opinie i komentarze, od ludzi pracujących w tym biznesie.Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-17-2017, 04:10 PM
Post: #2
Aluminiowe rury do sprężonego powietrza.
Tak, rury z aluminium są bardzo korzystne. na początku nie byłem taki pewien, ale z perspektywy czasu zdecydowanie zmieniłem zdanie. Przede wszystkim te rury są lekkie, szybko i łatwo można je zamontować. W przeciwieństwie do innych rozwiązań są dzięki temu bardzo mobilne, w razie zmian możesz sobie je zdemontować i przenieść w inne miejsce. Masz też w środku minimalne spadki ciśnienia. Mogę je polecić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-17-2017, 06:10 PM
Post: #3
Aluminiowe rury do sprężonego powietrza.
a z jakiego źródła były te rury??Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-17-2017, 08:19 PM
Post: #4
Aluminiowe rury do sprężonego powietrza.
od nich: http://www.system-tech.com.pl/kategoria/...luminiowe/. Na stronie internetowej możesz sobie poczytać o tych rurach, a w razie pytań kontaktuj się z firmą, odpowiedzą Ci. Moje przedsiębiorstwo ostatnio jeszcze zamawiało boksy magazynowe, takie coś konkretniej http://www.system-tech.com.pl/kategoria/...agazynowe/ i jeśli szukasz jakichś rozwiązań dla bezpieczeństwa to również mogę polecić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-17-2017, 08:30 PM
Post: #5
Aluminiowe rury do sprężonego powietrza.
My również zaopatrywaliśmy się w SYSTEM-TECH i uważam, że można znaleźć tam wiele nowoczesnych, ciekawych propozycji. Przede wszystkim to ważne, by traktować każdego klienta indywidualnie, proponować mu dopasowane do jego specyfiki rozwiązania. No i u nich dokładnie tak to działa. Jest super.Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS