Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Agroturystyka to chwilowa moda?

12-16-2015, 03:58 PM
Post: #1
Agroturystyka to chwilowa moda?
Myślicie, że agroturystyka to tylko chwilowa moda, bo żyjemy w wielkich miastach i ciągle gdzieś pędzimy czy może istotna część turystyki? Ostatnio zaczęłam się nad tym zastanawiać, nawet mam ochotę spróbować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-16-2015, 05:26 PM
Post: #2
Agroturystyka to chwilowa moda?
Wydaje mi się, że gdyby to była tylko moda to już dawno by minęła. My po prostu czasami potrzebujemy takich wyjazdów, pozwalają nam odpocząć i zastanowić się nad tym, co naprawdę ważne. Poza tym jeśli interesuje cię agroturystyka i chciałąbyś spróbować to domeczki nad kujawskimi jeziorami podbiją twoje serce, gwarantuję. Okolica jest prześliczna, a do tego naprawdę można wypocząć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-16-2015, 07:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-18-2016 08:35 PM przez nowoczesna.)
Post: #3
Agroturystyka to chwilowa moda?
Batrdziej niż Kujawy polecam Wielkopolskę. Moim zdaniem jeśli ciekawi cię agroturystyka Brzezina - Agroturystyka Kujawy jest dobrym mejscem, żeby zacząć przygodę z wyjazdami na łono natury. Wysoki standard domków, przemili ludzie, przystępne ceny i wspaniałe otocxzenie. Niczego więecj nie będziesz potrzebować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-16-2015, 08:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-23-2017 11:55 PM przez nowoczesna.)
Post: #4
Agroturystyka to chwilowa moda?
A jeszcze lepiej zrobisz, jeśli połączysz te dwa regiony. Zatrzymaj się w jakimś miejscu z pogranicza i trochę pozwiedzaj, rozejrzyj się. Będzisz wiedziałą czy taki odpoczynek ci odpowiada i następnym razem łatwiej podejmiesz decyzję. Ja zawsze korzystam ze strony brzezina-agroturystyka.pl/oferta/ i jeszcze nigdy się nie rozczarowałem. Sprawdzisz wyposażenie domków, obejrzysz zdjęcia i poczytasz, co można zwiedzić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-16-2015, 09:55 PM
Post: #5
Agroturystyka to chwilowa moda?
Agroturystyka to świetna sprawa, jeśli jeszcze nigdy nie byłaś na takich wczasach, to zdecydowanie polecam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-16-2015, 11:42 PM
Post: #6
Agroturystyka to chwilowa moda?
Właśnie, agroturystyka jest super. Poza tym jeśli zwykle jeździsz w inne miejsca, to dobrze ci zrobi odmiana, na pewno nie pożałujesz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS